אחסון אתרים - SRV
תוכנית תגמול מפיצים - מהתוכנית הזו אתה יכול רק להרוויח!אנו גאים ושמחים להציע לך להצטרף ללא תשלום וללא התחייבות לתוכנית תגמול מפיצים המבוססת מערכת אוטומטית, מתקדמת וייחודית שמתעדת את פעילות הגולשים באתרנו ותתגמל אותך על כל רכישת חבילת אחסון שביצע גולש שהופנה על ידך, ותאפשר לך לצבור סכומי כסף בקופת צבירה אישית שעימו תוכל לבצע רכישות של שירותים שונים באתר SRV, או לחילופין לקבל ככסף מזומן, כל זאת בכפוף לתנאי התוכנית.

כמפורט ומודגם בהמשך, מדובר באפשרות לצבירת סכומי כסף גדולים מאוד שיצטברו בקופת הצבירה האישית שלך, באופן אוטומטי וללא מאמץ מצידך! למעשה כל שעליך לעשות כדי להתחיל להרוויח הוא להוסיף את הקישור הייחודי שלך, שיינתן לך בממשק הניהול האישי שלך ולאחר השלמת הרשמתך למערכת, לאתר שלך או לחתימה שלך בדואר האלקטרוני וכו', את כל השאר תעשה כבר המערכת האוטומטית שלנו שבין היתר תתעד את פעילותך ופעילות הגולשים, תדאג לעדכן אותך במשלוח אוטומטי של דואר אלקטרוני על כל הזמנת חבילת אחסון, וכמובן גם לכשיושלם התשלום בגין ההזמנה ושעימו יזוכה חשבונך... כבר אמרנו שמהתוכנית הזו אתה יכול רק להרוויח ?!

כמפיץ פעיל בתוכנית תוכל ליהנות מצבירת עמלות על פי מסלול לבחירתך מ- 2 המסלולים הבאים:
 • באם תבחר להיות מפיץ ללא רשת מפיצים - 10% מסכום כל הזמנה מזכה שנבעה עקב הפנייתך הישירה.

או לחילופין:
 • באם תבחר להיות מפיץ בעל רשת מפיצים - 10% מסכום כל הזמנה מזכה שנבעה עקב הפנייתך הישירה, ובנוסף:

  אנו מאפשרים לך להקים רשת מפיצים עצמאית אשר תאפשר לך לצבור סכומי כסף בקופת הצבירה האישית שלך גם מכל הזמנה מזכה שנבעה מהפניית מפיץ מהרשת מפיצים שלך שלמעשה תבנה את עצמה (בהנחה שכל מפיץ משנה יגייס מפיצי משנה משלו) ותניב לך רווחים נאים ללא מאמץ, כדלקמן:
  • 15% ממחזור הצבירה של מפיץ משנה רמה 1.
  • 10% ממחזור הצבירה של מפיץ משנה רמה 2.
  • 5% ממחזור הצבירה של מפיץ משנה רמה 3.

בנוסף, בכל אחד מהמסלולים לעיל יתווסף לקופת הצבירה שלך בונוס בסך ₪100 כאשר צבירתך תגיע לסך ₪1,000.


באם תחפוץ בכך, תוכל לשנות את המסלול בו בחרת בכל עת, אולם השינוי ייכנס לתוקף בתחילת חודש קלנדארי הבא אחרי החודש בו הוגשה בקשתך.


רשת מפיצים - הדרך שלך לממש פוטנציאל רווחים עצום וללא מאמץ!

לפני שנמשיך, מאוד חשוב להבין כי אין מדובר בתוכנית הניזונה מכסף אותו נדרש להוציא המשתתף בתוכנית על מנת לרכוש מוצר או לשלם כסף לשאר חברי התוכנית כבמשחק "פירמידה" אלא מדובר בתוכנית תגמול מפיצים שאינה דורשת כל תשלום מצד המשתתף בתוכנית על מנת שיהא מפיץ.

למען הסר ספק נבהיר, SRV היא זו מחלקת את רווחיה על כל הזמנה מזכה ובכך מתגמלת את המפיץ בעמלות כבמתכונת של מבצעי "חבר מביא חבר".


שואל את עצמך כמה כסף יכול להצטבר בקופה ?

את זה אתה קובע! ככל שתפנה יותר לקוחות שיבצעו הזמנות מזכות ו/או ככל שתגייס יותר מפיצי משנה ברשת המפיצים שלך שלקוחות המופנים על ידם יבצעו הזמנות מזכות, כך יהא באפשרותך לצבור סכומי כסף גדולים יותר. לסיכום, ככל שיהיו יותר הזמנות מזכות ככה יצטברו יותר רווחים.

לדוגמא:

נניח שגייסת 10 מפיצי משנה וכל אחד מהם גייס 10 מפיצי משנה משלו שהם גייסו כל אחד 10 מפיצי משנה משלו. מכאן שברשת המפיצים שלך יש 10 מפיצי משנה ברמה 1, 100 מפיצים ברמה 2, 1,000 מפיצים ברמה 3 ובסה"כ 1,110 מפיצים!

כעת נניח שלך ולכל אחד ממפיצי המשנה יצטבר מחזור הזמנות מזכות בשנה הקרובה בסך ממוצע של 5,000 ₪ (סכום שניתן להשגה יחסית די מהר היות ועלות החבילה הקטנה ביותר באתרנו הינה על סך 609 ₪).

הרווח שיצטבר עבורך יהא:
 • סה"כ הרווח שיצטבר מהזמנות מזכות שאתה צברת: 500 ₪
 • מהזמנות מזכות שרשת המפיצים שלך צברה:
  • מרשת מפיצי משנה רמה 1 -
   10 מפיצים שצברו 5,000 ₪ כל אחד. סה"כ צבירתך מרמה זו הינה 750 ₪.
  • מרשת מפיצי משנה רמה 2 -
   100 מפיצים שצברו 5,000 ₪ כל אחד. סה"כ צבירתך מרמה זו הינה 5,000 ₪.
  • מרשת מפיצי משנה רמה 3 -
   1,000 מפיצים שצברו 5,000 ₪ כל אחד. סה"כ צבירתך מרמה זו הינה 25,000 ₪.
  סה"כ הרווח שיצטבר מרשת המפיצים: 30,750 ₪.


סה"כ הרווח שיצטבר עבורך מהפניותיך ומהפניות הרשת מפיצים שלך יגיע לסכום מרשים של: 31,250 ₪ !


כפי שהינך רואה, מדובר אומנם בדוגמה בלבד אך היא בהחלט יכול להמחיש לך את הפוטנציאל העצום הגלום בתוכנית כאשר הצלחתך כמפיץ תלויה בפעילותך ובפעילות רשת המפיצים שתבנה לעצמך.


מדובר בהרבה כסף, איך ניתן לעקוב אחרי הפעילות ?

ובכן, על מנת לאפשר לך שקיפות מלאה עם אישור הצטרפותך לתוכנית, יפתח עבורך חשבון אישי באתר SRV מוגן שם משתמש וסיסמא אשר יאפשר לך לעקוב מקרוב אחר פעילותך ופעילות רשת המפיצים שלך, לרבות צפייה ברווחים שנצברו עבורך מפעילות כל מפיץ משנה ברשת. בנוסף ולכשתבצע מימוש צבירות (חלקי או מלא) ברכישות באתר SRV, המערכת אף תציג לך דו"ח מתאים ותפחית את סכום המימוש מיתרת הצבירה בקופה שלך.


שואל מתי יזוכה חשבונך ומתי תוכל להתחיל לממש את הכסף שנצבר ?

אנו נזכה חשבונך בסמוך להשלמת התשלום בגין כל הזמנה מזכה כך שיהא באפשרותך לצפות כמעט בזמן אמת בסכומים המצטברים עבורך מפעילותך ו/או מפעילות הרשת מפיצים שלך. עם זאת וכידוע לך מדובר בהצטרפות הלקוחות המופנים לשירות אחסון אתרים שהינו למעשה שירות מתמשך שתקופתו המינימאלית אינה מוגדרת מראש, זאת בעוד שהתחשיב הנעשה הינו על בסיס תשלום שנתי מראש.

מאחר שכך ומאחר שביטול עסקה של לקוח מופנה בטרם חלפה שנה מלאה יוביל לביטול הסכום שנצבר בגין הזמנתו, אנו קבענו סף מינימאלי לתחילת מימוש צבירות העומד על סך 500 ₪  שישמש כרזרבה שנועדה לספק סף הגנה עליך ועלינו מפני טעויות, הונאות, אי נעימויות והוצאות כספיות מיותרות.

ברור שגם בצעד זה אין ביכולתנו למנוע ב- 100% מצבים אלו, אך הוא בהחלט יפחיתם באופן ניכר ומשמעותי.


שואל איך תוכל לגייס מפיצים ואיך נדע שהם שייכים לרשת המפיצים שלך ?

בממשק הניהול של חשבונך באתר SRV תמצא קישור לאתרנו עם קוד אישי וייחודי לך. מערכת ניהול התוכנית תתעד כל מפיץ אשר הגיע ישירות באמצעות הקישור הייחודי לך אל ממשק ההצטרפות לתוכנית ותכניסו באופן אוטומטי לרשת המפיצים שלך עם אישור קבלתו לתוכנית (התהליך יהא זהה גם לכל המפיצים שהוא יגייס בהמשך וכן הלאה).

תהליך גיוס הסוכנים הוא קל ופשוט. כל שעליך לעשות הוא להטמיע את הקישור הייחודי לך כאמור לעיל באתרך או לדוגמא בתכתובת דואר אלקטרוני אל חבריך, מכריך, לקוחותיך וכו' והמערכת תבצע את עבודת המעקב עבורך.

לתשומת ליבך, כל מפיץ יכול להיות מגויס פעם אחת בלבד על כן מהר לגייסו בטרם יגויס על ידי משהו אחר...


להצטרפות לתוכנית תגמול המפיצים של SRV ללא תשלום וללא התחייבות אנא לחץ כאן.


* האמור כאן ו/או באתר SRV נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.


* הצטרפותך והשתתפותך בתוכנית כפופה להסכמתך המלאה לכל תנאי התוכנית.