אחסון אתרים המשתלם בישראל - התקשרו כעת 09-8321777
אחסון אתרים | אחסון אתרים מקצועי
  בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן
"... אין ספק שזהו שירות ה hosting הטוב, ההוגן והמוצלח שיש היום בארץ ..."  (למכתב המלא)

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן ללא תשלום דמי שכירות או דמי שימוש

     
בהתחייבות לאחסון לשנה התקנה חינם של מערכת ניהול תוכן SafeCMS הטבות מדהימות לחברי מועדון As You Go בשילוב המערכת ניהול תוכן בין לקוחותינו - רוצה לצפות באתרים שמשתמשים במערכת ניהול תוכן שלנו   המערכת המוצעת הינה מערכת SafeCMS - מערכת פורצת דרך שעשויה לאתרים מתקדמים, אשר אינה דורשת כל התקנה במחשב המשתמש והיא זמינה באמצעות האינטרנט. מערכת זו מיועדת עבור בניית אתרים וניהול תוכן בשיטת "עשה זאת בעצמך", גם אם אין לך ידע תכנותי מקדים בבניית אתרי אינטרנט.

המערכת פותחה תוך שימת דגש על ידידותיות הן למשתמש ולא פחות חשוב, למנועי החיפוש השונים. בתוך כך הושקעו ויושמו במערכת ידע וטכנולוגיות מתקדמות שנועדו לסייע ולאפשר לבעל אתר אינטרנט קיים, להתקדם אל מערכת בניית אתרים וניהול תוכן מתקדמת ומקצועית זו וזאת מבלי לאבד את היסטוריית האתר הקיים.

שימוש במערכת בניית אתרים וניהול תוכן ברמה דומה יכול לעלות עד עשרות אלפי שקלים בשנה, אולם, מערכת SafeCMS משווקת על ידנו כמוצר מדף מקצועי מהשורה הראשונה ומוצעת כשירות ערך מוסף ללקוחותינו שמאחסנים אתרם בשרתינו במסגרת אחת מהחבילות אחסון אתרים, מסחר אלקטרוני או בוני אתרים ללא תשלום דמי שימוש עבור השימוש במערכת, שהתקנתה הראשונית כרוכה בדמי התקנה בסך 360 ₪ כולל מע"מ בלבד.

בכך אתה, כלקוח SRV, למעשה מקבל ונהנה מפתרון בניית אתרים וניהול תוכן מתקדם, אמין ומקצועי ללא פשרות שמבוסס על ניסיון וידע טכנולוגי רב וזאת בעלות תפעול הנמוכה בישראל.

בוא והצטרף גם אתה אל סיפור ההצלחה אשר ישדרג את אתר האינטרנט שלך אל הדור הבא במערכות לבניית אתרים וניהול תוכן.
לחץ כאן להדגמת ממשק ניהול מערכת ניהול תוכן      |      לחץ כאן להדגמת מערכת ניהול תוכן
לחץ כאן להצטרפות ומידע נוסף

מערכת ניהול תוכן זו ניתנת להקמה מיידית וכוללת בין היתר את 10 היתרונות והמאפיינים הייחודיים הבאים:

עיצוב האתר - החופש לבחור כיצד יראה האתר שלך ובכל עת לשנותו על פי בחירתך.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך להטמיע באופן עצמאי כמעט כל סוג של עיצוב, באמצעות שימוש בכלים שפותחו במיוחד לשם כך ונמצאים בממשק הניהול של המערכת, ללא הגבלה על כמות העיצובים שיוטמעו ובנוסף מאפשרת לך את היכולת לקבוע עיצוב שונה לכל דף באתר שלך או עיצוב אחיד לכל דפי האתר שלך.
v
ניהול דפי התוכן של האתר - החופש לבחור אלו דפי תוכן יופיעו באתר שלך, מתי והיכן.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך ניהול מלא ורחב של דפי התוכן באתר שלך ובין היתר מאפשרת לך יצירה, הוספה, מחיקה, שכפול, עריכה ועדכון של דפי תוכן, ללא הגבלה על כמות דפי תוכן.
v
ניהול תפריטי הניווט של האתר - החופש לבחור את הסדר והתצוגה של תפריטי האתר שלך.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך ניהול מלא ורחב של תפריטי הניווט באתר ללא הגבלה על כמות קטגוריות, דפי תוכן, רמות היררכיה בתפריטים, קישורים אל אפליקציות אחרות וקבצים אחרים באתר שלך או קישורים אל אתרים אחרים ובנוסף מאפשרת לך את היכולת לקבוע את סוג הקישור (רגיל או JavaScript) של כל קישור בתפריטים.
v
תכנון מבנה האתר - החופש לנייד תכנים בין אזורי האתר השונים.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך להעביר דפי תוכן וקישורים אחרים בין קטגוריות האתר השונות וכן להעביר קטגוריות שונות ממקום למקום בהיררכיית תפריטי הניווט של האתר כולל יכולת לקבוע באילו מהתפריטים כל פריט יופיע ומה יהיה סדר הופעתו.
v
יכולת קידום אתר במנועי החיפוש - כלים מובנים לקידום טוב יותר של האתר שלך, גם במנועי החיפוש השונים.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש באמצעות שימוש בכלים מובנים המסייעים בקידום אתרים כגון: שליטה מלאה בתגי ה- Meta, יצירה ועדכון של מפת אתר, יצירה ועדכון של SITEMAP במבנה XML למנועי החיפוש, מערכת תפריטי ניווט ידידותית למנועי חיפוש ועוד ...
v
ניהול כתובות דפי האתר - החופש לבחור את שמות וכתובות דפי האתר שלך, כולל שימוש במילות מפתח.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך שליטה על כתובות דפי האתר ויכולת לקבוע את שמות דפי האתר שיוצגו בדפדפן גולשי האתר ולמנועי החיפוש (* בשילוב רכיב IIsRewrite) ובכך היא מאפשרת לך לנהל ולהציג את כתובות דפי האתר שלך ככתובות "ידידותיות" הן לגולשי האתר והן למנועי החיפוש.
v
שמירת היסטוריה של דפי האתר - החופש להעביר אתר קיים אל המערכת, מבלי לחשוש מאיבוד ההיסטוריה שלו.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך לבצע הפניה קבועה מדף שלא קיים עוד באתר אל דף תוכן חדש שהוקם במקומו ובכך מאפשרת לך לשמר את ההיסטוריה של הדף שהוסר ולהעבירה אל הדף החדש כגון: תיעוד במנועי חיפוש, קישורים נכנסים, שמירה במועדפים ועוד ...
v
ניהול טפסי האתר - החופש ליצור ולהוסיף טפסים לאתר שלך ובכל עת לשנותם על פי בחירתך.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך ניהול רחב ומקיף של טפסים אינטראקטיביים באתר שלך (כגון: טופס יצירת קשר, טופס הזמנה ועוד ... ) ובין היתר מאפשרת לך יצירה ובנייה של טפסים באופן עצמאי וללא הגבלה על כמות הטפסים.
v
יכולת אינטראקטיבית מול גולשי האתר - החופש לבחור כיצד לעדכן את גולשי האתר שלך מבין מספר ערוצים שונים.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך למקד את תשומת לב גולשי האתר למידע שברצונך לקדם באמצעות כלים שפותחו במיוחד לשם כך כגון: עדכוני RSS, חלון מבזקי חדשות ניגלל, מנוע חיפוש פנימי מתקדם עם יכולת שליטה על דפי התוכן שיוצגו בו, הצגת שאלות ותשובות נפוצות, גלריית תמונות מתקדמת ועוד ...
v
יכולת פיתוח האתר - החופש להצעיד את האתר שלך אל עבר החזון שלך עבורו, מבלי לחשוש ממגבלות המערכת.
מערכת ניהול תוכן זו מאפשרת לך את החופש לפתח את האתר שלך ולהרחיבו גם מעבר ליכולות והאפשרויות המסופקות על ידה, באמצעות שימוש בכלים נוספים רבים (מובנים או חיצוניים), כגון: תמיכה בריבוי שפות, שילוב מערכת ניהול תוכן, שילוב אפליקציות חיצוניות (כולל אפליקציות קוד פתוח) ועוד ...
v

להצטרפות ומידע נוסף לחץ כאן או חייג כעת: 09-8321777 ונשמח לסייע לך

* האמור לעיל כפוף בין היתר לתנאי השימוש במערכת ולתנאי השימוש והשירות

Copyright © 2001 - 2018 SRV Internet Services. All rights reserved.
מיקומך באתר הוא: בניית אתרים | בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן